با ثبت آگهی ویژه و ستاره دار آگهی شما بیشتر نمایش داده خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

ثبت آگهی رایگان|درج آگهی| در نیازمندی هفته بازار

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی

آگهی رایگان
  •   email
  • email
  •    تهران تهران
  • قیمت : 1,250,000 تومان
  • خدمات سایر
  • 27 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  • گیت فروشگاهی یا گیت ضد سرقت یا دزدگیرلباس از نام هایی هست که برای فروشگاهها یا هایپرمارکت ها استفاده می شود. ما شما را اجبار به خرید محصولات خود نمی کنیم فقط مزایای خرید گیت فروشگاهی استون را به شما می گوییم اول اینکه این سیستم AM است وRF نیست .دوم اینکه این دستگاه فول دیجیتال است انالوگ نیست . سوم اینکه این سیستم صفحه نمایشگر ال سی دی دارد و تمام تنظیمات از طریق ال سی دی دیده می شود . چهارم اینکه تمام تنظیمات از طریق تلفن انجام می شود و نیازی به نصاب نیست.پنجم اینکه گارانتی تعویض 400روز دارد.ششم ده سال خدمات پس از فروش دارد.هفتم هر جا فروشگاه خود را تغییر دهید قابل نصب هست حتی اگر فروشگاه شما دو درب داشته باشد یا فاصله درب از یک متر تا 6 متر قابل تنظیم است .هشتم بازروایرلس می شود به دستگاه وصل کنید و صدای الارم دستگاه را بدون سیم تا 150 متر انتقال دهید .نهم دستگاه را می توانید به صورتی تنظیم کنید که پشت انتن گیرایی خیلی کمتری داشته باشد و از فضای پشت انتن استفاده کنید.دهم قابلیت شناسایی تگ و لیبل را دارد و شما می توانید هم از برچسب استفاده کنید و هم ازتگ ، یازدهم تنظیمات دستگاه فقط با فشار یک دکمه انجام می شود. دوازدهم عیب یابی دستگاه هم با فشار یک دکمه انجام میشود .سیزدهم که خیلی مهم است ما از 1200000 برای شما گیت داریم تا 16000000تا شانزده میلیون که گیت نامرئی است و هیچی دیده نمیشود مستقیم از خود ما خرید کنید حداقل 2500000 تفاوت خرید مستقیم از ما حذف واسطه کیفیت و قیمت شعار سال 97 ، با شماره 09373350842 ابطحی در تماس باشید و مشاوره بگیرید هر بودجه ای که دارید تماس بگیرید شرایط ما هم نقد است و هم اقساط تمام محصولات ما دارای اشانتیون های با ارزش است پس ما منتظر شما هستم هیچ گیتی استون نیست اول بگردید بعد مقایسه کنید سپس زنگ بزنید و با اطمینان اقدام به خرید کنید .

گیت فروشگاهی یا گیت ضد سرقت یا دزدگیرلباس از نام هایی هست که برای فروشگاهها یا هایپرمارکت ها استفاده می شود. ما شما را اجبار به خرید محصولات خود نمی کنیم فقط مزایای خرید گیت فروشگاهی استون را به شما می گوییم اول اینکه این سیستم AM است وRF نیست .دوم اینکه این دستگاه فول دیجیتال است انالوگ نیست . سوم اینکه این سیستم صفحه نمایشگر ال سی دی دارد و تمام تنظیمات از طریق ال سی دی دیده می شود . چهارم اینکه تمام تنظیمات از طریق تلفن انجام می شود و نیازی به نصاب نیست.پنجم اینکه گارانتی تعویض 400روز دارد.ششم ده سال خدمات پس از فروش دارد.هفتم هر جا فروشگاه خود را تغییر دهید قابل نصب هست حتی اگر فروشگاه شما دو درب داشته باشد یا فاصله درب از یک متر تا 6 متر قابل تنظیم است .هشتم بازروایرلس می شود به دستگاه وصل کنید و صدای الارم دستگاه را بدون سیم تا 150 متر انتقال دهید .نهم دستگاه را می توانید به صورتی تنظیم کنید که پشت انتن گیرایی خیلی کمتری داشته باشد و از فضای پشت انتن استفاده کنید.دهم قابلیت شناسایی تگ و لیبل را دارد و شما می توانید هم از برچسب استفاده کنید و هم ازتگ ، یازدهم تنظیمات دستگاه فقط با فشار یک دکمه انجام می شود. دوازدهم عیب یابی دستگاه هم با فشار یک دکمه انجام میشود .سیزدهم که خیلی مهم است ما از 1200000 برای شما گیت داریم تا 16000000تا شانزده میلیون که گیت نامرئی است و هیچی دیده نمیشود مستقیم از خود ما خرید کنید حداقل 2500000 تفاوت خرید مستقیم از ما حذف واسطه کیفیت و قیمت شعار سال 97 ، با شماره 09373350842 ابطحی در تماس باشید و مشاوره بگیرید هر بودجه ای که دارید تماس بگیرید شرایط ما هم نقد است و هم اقساط تمام محصولات ما دارای اشانتیون های با ارزش است پس ما منتظر شما هستم هیچ گیتی استون نیست اول بگردید بعد مقایسه کنید سپس زنگ بزنید و با اطمینان اقدام به خرید کنید . 

ثبت آگهی رایگان